Connecting Senti-Trading-Bot to a Binance account

Dziękujemy za zakup naszej usługi. Wierzymy, że będzie on z Tobą przez długi czas i pomoże pomnożyć Twój kapitał, trzymamy kciuki!

Poniżej znajdziesz instrukcję podłączenia Twojego konta do naszego bota. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, odezwij się do nas na support@sentistocks.com lub czatem, dostępnym na stronie głównej.

Przygotowanie konta Binance
 • Konto musi być w pełni zweryfikowane (How to Complete Identity Verification)
 • Dodatkowo musimy otworzyć i zasilić konto USDⓈ-M Futures Perpetual USDT (How to Open Binance Futures AccountHow to Transfer Funds to the Futures Wallet). W tym calu musimy zakupić USDT na naszym koncie głównym (np. płacąc za nie kartą), którymi będziemy mogli zasilić konto Futures. Sugerowana minimalna kwota zasilenia powinna wystarczyć na zakup co najmniej 0,002 BTC, czyli ok. 110 USD (na moment pisania instrukcji. Aktualna minimalna wartość dostępna pod tym linkiem). Uwaga: Na dzień pisania instrukcji Binance miał zablokowaną płatność kartą dla kont walutowych w USD. Możliwe za to jest bezpośrednia płatność kartą za zakup USDT lub zakup Euro, a następnie zakup USDT za Euro.
 • W następnym kroku zmieniamy ustawienia lewara dla tego konta (domyślnie jest ustawiony x20, bot na ten moment wymaga x1) (How to Adjust Contract Leverage)
Ważne informacje
 • Poprzez wygenerowanie i przekazanie kluczy do API Binance spółce Sentimenti Sp. z o.o. wyrażasz zgodę na wzięcie udziału w testach Senti-Trading-Bot. Spółka Sentimenti Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby Senti-Trading-Bot był wolny od błędów i generował możliwie najlepszy wyniki, jednak całe ryzyko związane z podpięciem bota do konta spoczywa na właścicielu konta, a spółka Sentimenti Sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne straty lub szkody spowodowane użyciem bota na koncie użytkownika.
 • Zgodę na dostęp Senti-Trading-Bota możesz w każdym momencie wycofać, wyłączając przekazany klucz API w ustawieniach konta Binance lub poprzez wysłanie maila z prośbą o wyłączeniu na adres support@sentistocks.com
 • Na koncie Futures, do którego jest podpięty Senti-Trading-Bot nie można wykonywać żadnych ręcznych operacji niezwiązanych z parą walutową, na której gra bot. Czyli nie powinno się grać np. na parze ETH/USDT lub innej niż aktualna obsługiwana przez bota.
 • Wykonywanie operacji na parze, na której gra bot powinno być ograniczone do sytuacji absolutnie wyjątkowych – inaczej bot nie osiągnie swojej zakładanej efektywności.
 • Warto pamiętać, że wszystkie operacje na giełdach kryptowalut (w tym Binance) są obciążone prowizjami. W przypadku wpłaty środków trzeba liczyć się z tym, że ich wypłata również będzie obciążona odpowiednią prowizją.
Wygenerowanie klucza API

Aby bot mógł zarządzać kontem potrzebuje klucza API (API Key) wraz z kluczem Secret Key (klucz ten jest widoczny tylko podczas tworzenia dostępu API, po jego utracie całą procedurę trzeba przejść na nowo). Oba klucze można wygenerować zgodnie z następującą instrukcją – How to create API oraz z następującymi ustawieniami:

Przekazanie klucza API

Wygenerowaną parę kluczy proszę nam przekazać:

  Bezpieczeństwo

  Dostęp bota do konta jest ograniczony wyłącznie do opcji Futures, na których bot dokonuje transakcji. Przy wskazanych ustawieniach nie jest możliwa wypłata środków, pożyczki, transfery i inne formy ingerencji w konto użytkownika i w jego portfel. Dodatkowo dostęp jest ograniczony do konkretnego (wskazanego – 116.202.86.213) adresu IP naszych serwerów, na których jest zainstalowany bot.

  Ustawienia Dodatkowe

  Przewalutowanie do USDT

  Z niewiadomych powodów po stronie Binance ważne jest, aby bot zainicjował pierwszą transakcję poprzez USDT. Dlatego, jeżeli masz na koncie podpiętym do bota BTC, przewalutuj je do USDT. Ta operacja nie jest obarczona prowizją.

  (One Way Mode / Hedge Mode)

  Zarządzanie subskrybcją

  Jeżeli chcesz zmienić formę płatności lub anulować subskrybcję zaloguj się do swojego konta używając adresu e-mail i hasła.
  https://sentistocks.com/pl/konto-uzytkownika/
  Uwaga! jeżeli nie pamiętasz hasła to skorzystaj z linku “Zapomniane hasło”, który znajduje się pod formularzem logowania.